• צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

 • אודות קריפטוביט

  קריפטוביט הינו אתר העוסק כולו בביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  קריפטוביט החל כפרויקט אישי והתפתח מבלוג קטן לאתר לימודי שלם ומקיף ולמקור המידע הטוב ביותר בישראל לביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  האתר נבנה תוך כדי מחשבה על אלו שרק הכירו את עולם המטבעות הדיגיטליים וזקוקים להדרכה מקיפה ועמוקה, אך בד-בבד נוגע גם בהיבטים הטכניים המורכבים ביותר של רשת הביטקוין.

  אתם מוזמנים להתחיל ללמוד עכשיו על הביטקוין ועל המטבעות הדיגיטליים ולהעניק לעצמכם יתרון פיננסי משמעותי על פני יותר מ 99% מאוכלוסיית העולם.
  המטבעות הדיגיטליים הם כאן בכדי להישאר והם צפויים לשנות מקצה לקצה את עולם הפיננסים והמסחר כפי שאנו מכירים אותו היום.

  לכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר בטופס הנ"ל או במייל:

  דוא"ל info@cryptobit.co.il

 •  
 •  

המדריך השלם לביטקוין ולמטבעות דיגיטליים

המדריך השלם לביטקוין ומטבעות דיגיטליים ילמד אתכם את כל מה שאתם צריכים ורוצים לדעת על מטבעות דיגיטליים בכלל ועל הביטקוין בפרט. המדריך בנוי מעשרה פרקים מפורטים המכילים את כל המידע הנדרש להבין מהו הביטקוין, כיצד משתמשים בו ואיך פועלת הרשת. המדריך מתאים לכולם ואין צורך בידע מוקדם.

 

ביטקוין בשפה פשוטה – בואו נדבר על זה

חלק מהאנשים ששומעים לראשונה על ביטקוין מתקשים להבין מה זה בדיוק הכסף הדמיוני הזה שכולם מדברים עליו, מה מעניק לו את ערכו וכיצד ניתן לסמוך עליו אם אין ממשלה או בנק שתומכים בו. מנגד, ותיקי הביטקוין שמנסים להסביר למה הביטקוין כה פורץ דרך ומהפכני בטכנולוגיה החדשנית שלו, מתקשים לעיתים להעביר את המסר בצורה נכונה.
בואו ונראה שיחה מקרית בין שני חברים שנפגשים לדבר על ביטקוין. אחת שיודעת ואחד שלא.

ביטקוין בשלושה צעדים

לא כולנו זקוקים לעשרות עמודים של תיאוריות והסברים כלכליים מפורטים. חלקנו פשוט רוצים לדעת כיצד להשיג ביטקוין ולהשתמש בו במהירות. להשיג ביטקוין לא חייב להיות תהליך מסובך ומסורבל כפי שחלקנו חושבים. הכנו עבורכם מדריך תמציתי שיסביר לכם כיצד להשיג, להחזיק ולהשתמש בביטקוין בשלושה צעדים פשוטים.

 

BitMan גיבור העל שיודע הכל על ביטקוין

עולם המטבעות הדיגיטלי הוא רחב ומסועף. הטכנולוגיה העומדת בבסיסו של הביטקוין, הצורה שבה הוא מוחזק ומועבר ממקום למקום והדרך שבה הרשת עובדת יכולים לגרום לחלקנו ללכת לאיבוד בים המידע וההסברים הטכניים. מזל שיש לנו את BitMan !
אז אם יש משהו שרציתם לשאול בתחום המטבעות הדיגיטליים ולא הצלחתם למצוא תשובה, BitMan הוא הכתובת שלכם. הוא יודע הכל על הביטקוין. לא מאמינים? תבדקו אותו.

 


ביטקוין הינה מערכת תשלומים חדשנית וסוג חדש של כסףביטקוין מועבר ישירות בין אדם לאדם ללא התערבותם של בנקים או ממשלות ויעניק לך חופש פעולה מוחלט ובעלות אמיתית על הכסף שלך. ביטקוין היא מהפכה פיננסית בהתהוות אשר תשנה את העולם הכלכלי כפי שאנו מכירים אותו היום

 
 
 

אנונימיות פרטיות ואבטחה

רשת הביטקוין מציעה למשתמשיה אנונימיות ופרטיות מוחלטת. פעולות על גבי רשת הביטקוין שקופות וגלויות לכולם, אך לא ניתן לקשר אדם לפעולה כספית אם אינו ירצה בכך. ביטקוין מאפשרת לך לשמור על פרטיותך הפיננסית ופועלת בצורה מאובטחת ומוצפנת לחלוטין כך המידע שלך נשאר מוגן, שמור וברשותך הבלעדית.
קרא עוד על המאפיינים הייחודיים של הביטקוין.

אנונימיות

אבטחה

מהירות, יעילות ועלויות נמוכות

רשת הביטקוין פועלת במהירות מסחררת ומאפשרת לך לנייד את כספך לכל נקודה בכדור הארץ בתוך שניות. בשונה מהמערכת הפיננסית הקיימת, רשת הביטקוין לא מעסיקה מאות פקידים, מנהלים ומבנים בירוקרקטים מסורבלים ופועלת ביעילות מוחלטת ללא מגע אדם או סמכות מרכזית. זו גם הסיבה שבביטקוין לא תשלם עמלות שרירותיות ופיקטיביות. פעולות על גבי רשת הביטקוין מתבצעות בעלות מינימילת ולעיתים ללא עלות כלל.
קרא עוד על היתרונות שמציעה רשת הביטקוין.

עמלות נמוכות

מהירות

Top