• צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

 • אודות קריפטוביט

  קריפטוביט הינו אתר העוסק כולו בביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  קריפטוביט החל כפרויקט אישי והתפתח מבלוג קטן לאתר לימודי שלם ומקיף ולמקור המידע הטוב ביותר בישראל לביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  האתר נבנה תוך כדי מחשבה על אלו שרק הכירו את עולם המטבעות הדיגיטליים וזקוקים להדרכה מקיפה ועמוקה, אך בד-בבד נוגע גם בהיבטים הטכניים המורכבים ביותר של רשת הביטקוין.

  אתם מוזמנים להתחיל ללמוד עכשיו על הביטקוין ועל המטבעות הדיגיטליים ולהעניק לעצמכם יתרון פיננסי משמעותי על פני יותר מ 99% מאוכלוסיית העולם.
  המטבעות הדיגיטליים הם כאן בכדי להישאר והם צפויים לשנות מקצה לקצה את עולם הפיננסים והמסחר כפי שאנו מכירים אותו היום.

  לכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר בטופס הנ"ל או במייל:

  דוא"ל info@cryptobit.co.il

 •  
 •  
 • Home
 • /חדשות
 • /CME מודיעה על מסחר בחוזים עתידיים על הביטקוין
CME מודיעה על מסחר בחוזים עתידיים על הביטקוין

CME מודיעה על מסחר בחוזים עתידיים על הביטקוין

חברת הפורקס והסחורות ואחת מהבורסות הגדולות בעולם, CME Group מודיעה היום כי היא מתכננת לאפשר מסחר בחוזים עתידיים על ביטקוין החל מהרבעון הרביעי השנה (טכנית זה אומר מלפני חודש) וזאת בכפוף לכל האישורים הרגולטורים הנדרשים.

החוזה העתידי על הביטקוין יהיה על בסיס התחשבנות-מזומן ויתבסס על ה CME CF Bitcoin Reference Rate BRR, מעין שער ביטקוין יומי-יציג ש CME ו Crypto Facilites מחשבים ומפרסמים כבר מאז נובמבר 2016. (השער מחושב פעם ביום ב 16:00 שעון לונדון ומחושב על בסיס שערי הביטקוין בזירות: Bitstamp, GDAX, itBit ו Kraken)

לדברי יושב ראש CME, העניין הגובר של קהל לקוחותיו במטבעות קריפטוגרפים הוא זה שהביא את החברה להחלטה להתחיל במסחר בחוזים עתידיים על הביטקוין.

בהנחה שיקבלו את האישורים הנדרשים, עבור מחזיקי הביטקוין ברחבי העולם מדובר בחדשות גדולות בהחלט. CME כאמור היא החברה הגדולה ביותר בעולם למסחר בפורקס ומובילה במסחר בחוזים עתידיים. הוספתו של הביטקוין לנכסיה הסחירים של הפלטפורמה ובעתיד אולי גם הוספתם של מטבעות דיגיטליים אחרים (מישהו אמר אית’ריום?) יכולים להיות אחראיים על זרימה מסיבית של כספים לשוק הקריפטו.

בתגובה להודעה המשמחת מחיר הביטקוין שובר (שוב) את שיא כל הזמנים שנקבע רק שלשום ונכון לזמן זה נסחר סביב ה 6,370$ למטבע.


קישור להודעת החברה: http://www.cmegroup.com/media-room/press-releases/2017/10/31/cme_group_announceslaunchofbitcoinfutures.html

 

 

Top