• צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

 • אודות קריפטוביט

  קריפטוביט הינו אתר העוסק כולו בביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  קריפטוביט החל כפרויקט אישי והתפתח מבלוג קטן לאתר לימודי שלם ומקיף ולמקור המידע הטוב ביותר בישראל לביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  האתר נבנה תוך כדי מחשבה על אלו שרק הכירו את עולם המטבעות הדיגיטליים וזקוקים להדרכה מקיפה ועמוקה, אך בד-בבד נוגע גם בהיבטים הטכניים המורכבים ביותר של רשת הביטקוין.

  אתם מוזמנים להתחיל ללמוד עכשיו על הביטקוין ועל המטבעות הדיגיטליים ולהעניק לעצמכם יתרון פיננסי משמעותי על פני יותר מ 99% מאוכלוסיית העולם.
  המטבעות הדיגיטליים הם כאן בכדי להישאר והם צפויים לשנות מקצה לקצה את עולם הפיננסים והמסחר כפי שאנו מכירים אותו היום.

  לכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר בטופס הנ"ל או במייל:

  דוא"ל info@cryptobit.co.il

 •  
 •  
 • Home
 • /חדשות
 • /הנה 4 סיבות שבגללן כדאי לכם להשקיע בסרט קריפטו להמונים
הנה 4 סיבות שבגללן כדאי לכם להשקיע בסרט קריפטו להמונים

הנה 4 סיבות שבגללן כדאי לכם להשקיע בסרט קריפטו להמונים

 

כי חשוב שהציבור ידע

אז אתם כבר יודעים, יופי. אבל מה עם כל השאר? מה עם כל שאר האנשים שעדיין לא יודעים מה זה ביטקוין, או אולי אפילו לא שמעו עליו עדיין? שלא יודעים איך הוא עובד ולמה מאוד כדאי להם להשתמש בו? 
מה עם החברים והמשפחה שלכם שלא מצליחים לקלוט את הקטע הזה של הכסף החדש וצריכים הסבר טוב, מרוכז ומוחשי, כזה שרק סרט וידאו ערוך ומתומצת כמו קריפטו להמונים יכול לספק?

הביטקוין הוא הרי לא רק מטבע, הוא טכנולוגיה. הוא פרוטוקול שמייתר את הצורך בצד-שלישי מהימן והוא אחת מההמצאות החשובות ביותר של השנים האחרונות. חשוב שהציבור ידע.

 

כי זה לא רק על ביטקוין

יש איזה שיר מוכר שאומר “הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם”. בינינו, זה דיי נכון.
גם היום בעולמנו המודרני והמודע ל – 99% מהאנשים אין מושג קלוש מה זה כסף ואיך הוא נוצר. דיי אירוני בהתחשב בעובדה שרובם עסוקים מבוקר ועד ערב בנסיונות להשיג עוד ממנו.
99% מהאנשים לא יודעים שהבנקים גונבים (לא פחות) להם כסף מתחת לאף ומנשלים אותם מנכסיהם הפיזיים שעמלו עליהם במשך שנים בגלל חובות מדומיינים. אף אחד לא יודע מה זה יחס רזרבה ומה המשמעות האמיתית וההרסנית של קיומה של ריבית על הכסף.

אז כדי שלא נמשיך כולנו להיות כבשים תמימות שמשלמות עמלות פקיד שרירותיות ופיקטיביות, וכדי שנוכל באמת לקבל שליטה על הכסף שלנו – אתם צריכים סרט כמו קריפטו להמונים שיחנך וילמד ויפתח לכולנו את העניים.

 

 

כי הוא ללא מטרת רווח

יוצר הסרט, להב לוי, ושותפיו ליצירה עושים זאת ללא תמורה ומטרת רווח אישית. הם עושים זאת כי הם מאמינים שהסיפור הזה גדול מידי כדי שיעלם מעיני הציבור. הם מאמינים שחשוב שכולם יידעו בדיוק מה קורה מאחורי הקלעים של המערכת המוניטארית הרקובה שלנו ולהעביר מסר לציבור – שעכשיו ישנה סוף כל סוף אלטרנטיבה ראויה.

קריפטו להמונים, כשיהיה מוכן יוצג לציבור בחינם ברחבי האינטרנט, זאת למרות העבודה הקשה הכרוכה בהכנתו. אז אם יש כמה חברה שעושים את כל זה בחינם, לא תוכלו אתם לתת כמה שקלים?

 

כי זה גם האינטרס שלכם

בואו פשוט נגיד את זה. לא כולנו אידיאליסטים פילנתרופים עם כוונת טהורות. חלקנו נמצאים כאן כדי לעשות קצת כסף. קניתם ביטקוין כי ראיתם את פוטנציאל הרווח שלו ורציתם להצטרף לחגיגה. קצת ציני אני יודע, אבל אין לכם מה להרגיש אשמים, הכל בסדר. אין בכך שום דבר רע.
גם אם זו לא הייתה המטרה שלכם, אתם בדרככם גם כן עוזרים להפיץ את הבשורה.

כמו בכל סוג של השקעה, הדרך הכי טובה לעשות כסף היא קודם לקנות ואז לרוץ לספר לכולם. סביר להניח שיש לכם ביטקוין, לא משנה הסכום, ושאתם תרוויחו כאשר שערו יעלה. סרט על ביטקוין כמו קריפטו להמונים יצרף חברים חדשים למעגל, יעזור להם להבין למה כדאי להם לקנות בעצמם ביטקוין ויעזור לכם לעשות קצת כסף. אז לא תשקיעו 50 שקלים כדי להרוויח כמה מאות או אלפים? בטח שכן!

 

אין עוד הרבה זמן. גיוס הכספים לסרט מסתיים בעוד כחודש. אל תגידו “טוב מישהו אחר ישים כסף ואני אצפה בסרט שיהיה מוכן”. תהיו אתם אלו שתורמים למטרה, אחרת, לא יהיה לכם מה לראות.

אין צורך לתרום מאות שקלים (למרות שאתם מוזמנים). אם כל אחד מאיתנו יתן סכום צנוע של 25 ₪ – 50 ₪ נגיע למטרה בקלות. חשוב לזכור שאם סכום הגיוס לא מגיע לסכום המטרה, אתם מקבלים את כספכם בחזרה. אז קדימה, להתעורר ולצאת מהאדישות. זה האינטרס של כולנו.

 כדי לתרום לקריפטו להמונים, בשקלים או בביטקוין, הכנסו לעמוד ה HeadStart של הפרויקט

 

twitter-48x48 אתם מוזמנים לעקוב אחרי בטוויטר לקבלת עידכונים שוטפים.

אהבתם את התוכן באתר? הירשמו כאן לקבלת עידכונים בחינם
Top