• צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

 • אודות קריפטוביט

  קריפטוביט הינו אתר העוסק כולו בביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  קריפטוביט החל כפרויקט אישי והתפתח מבלוג קטן לאתר לימודי שלם ומקיף ולמקור המידע הטוב ביותר בישראל לביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  האתר נבנה תוך כדי מחשבה על אלו שרק הכירו את עולם המטבעות הדיגיטליים וזקוקים להדרכה מקיפה ועמוקה, אך בד-בבד נוגע גם בהיבטים הטכניים המורכבים ביותר של רשת הביטקוין.

  אתם מוזמנים להתחיל ללמוד עכשיו על הביטקוין ועל המטבעות הדיגיטליים ולהעניק לעצמכם יתרון פיננסי משמעותי על פני יותר מ 99% מאוכלוסיית העולם.
  המטבעות הדיגיטליים הם כאן בכדי להישאר והם צפויים לשנות מקצה לקצה את עולם הפיננסים והמסחר כפי שאנו מכירים אותו היום.

  לכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר בטופס הנ"ל או במייל:

  דוא"ל info@cryptobit.co.il

 •  
 •  
 • Home
 • /מדריכים
 • /כך תהמרו על תוצאות משחקי המונדיאל באמצעות פרוטוקול ה XCP
כך תהמרו על תוצאות משחקי המונדיאל באמצעות פרוטוקול ה XCP

כך תהמרו על תוצאות משחקי המונדיאל באמצעות פרוטוקול ה XCP

אז עבר שבוע משריקת הפתיחה של המונדיאל וקדחת הכדורגל העולמית בשיאה.

אני מניח שחלק מהקוראים כאן לא ראו דקה מהמשחקים ומתעניינים יותר בצד הטכני של XCP ופלטפורמת ההימורים המבוזרת שלה וחלקכם פשוט רוצים לבדוק אם אפשר להחזיר קצת מההפסדים שלכם מליגת ההימורים במקום העבודה. חלק נוסף מכם פשוט אוהב להמר. אבל כנראה שלכולכם יש באיזו שהיא צורה את חיידק ההימורים גם אם לא תודו בכך. אחרי הכול המכנה המשותף לכולם כאן הוא ביטקוין אז זה לא אמור להיות מפתיע במיוחד.

 

אז הנה עשרה צעדים שיראו לכם איך תוכלו להמר על תוצאות משחקי המונדיאל בצורה אנונימית ומבוזרת באמצעות אתר Xbet.io הפועל על גבי פרוטוקול ה XCP:
(למי שלא מכיר את פרוטוקול ה XCP, מקום טוב להתחיל הוא בקבוצת הפייסבוק “XCP ישראלי”).

1. תשיגו ביטקוין. אם מסיבה כלשהיא אין לכם עדיין, רוצו לאחד מהכספומטים ותקנו קצת. (אחוזת בית 1 תל-אביב, יבנה 32 תל-אביב)

2. תקנו XCP. אתם יכולים להמיר את הביטקוין שלכם ל XCP ב poloniex או ב BTER. אפשרות נוספת היא לרכוש XCP באמצעות הבורסה המבוזרת דרך ארנק ה CounterWallet.

3. פתחו ארנק XCP ב CounterWallet. תהליך פתיחת הארנק הינו פשוט יחסית ומצריך מכם בסך הכל להזין משפט-סיסמא המורכב מ 12 מילים. אל תשכחו לרשום אותו בצד ותנסו שהמילים יהיו כמה שפחות קשורות אחת לשנייה. יש גם מחולל סיסמאות באתר שיכול לעשות עבורכם את העבודה.

4. שלחו את ה XCP שלכם לאחת הכתובות בארנק החדש. שליחת XCP מתבצעת בדיוק כמו בכל מטבע דיגיטלי אחר. העתיקו את הכתובת מהארנק שלכם והדביקו אותה ככתובת לשליחה מהיכן שאתם מחזיקים את ה XCP.

5. סבלנות. רשת ה XCP עדיין בחיתוליה וככזו סובלת לעיתים מעיכובים בהעברות. המקרים הקשים מגיעים לכמה ימים אז תנסו לא להיבהל ותקוו לקצת מזל. אחרי הכול אתם הולכים להמר עוד רגע.

6. כנסו לאתר Xbet.IO.

7. תבינו מה אתם רואים. עכשיו זה מתחיל להיות מעניין. מה שאתם רואים מולכם הוא טופס ההימורים הכולל על משחקי גביע העולם. בכל שורה תראו מי הקבוצות המתמודדות, תאריך, שעת המשחק ויחסי ההימור.Xbet.IO מציגים שיטת הימורים קצת שונה ממה שאנחנו בדרך כלל מכירים. יותר נכון לומר שהם מוסיפים עוד אפשרות. האפשרות שבה משהו לא יקרה. זאת בניגוד להימור המסורתי על דברים שכן יקרו. ניקח לדוגמא את המשחק המתקרב של יום שישי בערב בין אנגליה לאורוגוואי. כאשר הקבוצה הביתית כאן היא אורוגוואי ואנגליה כביכול במשחק חוץ.
אם נבחר באפשרות will win בעמודת ה Home, הכוונה היא לזה שאורוגוואי תנצח. אם נבחר באפשרות will not win בעמודת Home, אנחנו בעצם מהמרים על כל תוצאה חוץ מניצחון של אורוגוואי. דוגמא נוספת: אם נבחר בעמודת ה Draw (תיקו) באפשרות ה- will not, זה אומר שאנחנו בעצם מהמרים שהכל יכול לקרות במשחק חוץ מתיקו בין הקבוצות. הבנתם? יופי! לא הבנתם? תקראו שוב.

8. בחרו את ההימור שלכם. בחרו מה אתם חושבים שיקרה ולחצו על התיבה המתאימה (עם יחס ההימור). בחלון שנפתח וודאו כי בחרתם את ההימור הנכון והזינו את הפרטים המתבקשים:בשורה הראשונה הזינו את כתובת ה XCP שלכם (אחת מהכתובות בארנק ה counterwallet בה אתם מחזיקים XCP). בשורה השנייה הזינו את הכמות שאתם רוצים לסכן ביחידות XCP. בשורה השלישית הזינו את יחס ההימור שלכם. יחס ההימור הוא היחס שבו תקבלו את כספכם במידה וזכיתם. לדוגמא: בהימור על ניצחון של אנגליה ביחס של 6 עם הימור על 10 XCP, הסכום הכולל שיחזור אליכם במידה וזכיתם הוא 60 XCP. מתוכם ה 10 שלכם בתוספת 50 נוספים מהזכייה. דוגמא נוספת: הימור מוצלח של 5 XCP ביחס של 6 יניב לכם חזרה 30 XCP. ה 5 שלכם ועוד 25 מהזכייה.
ב Xbet אתם מהמרים נגד משתמשים אחרים או מול Xbet עצמם. במקרים מסוימים ייתכן ואף משתמש לא יעמיד הימור נגדי מולכם. במקרה כזה כספכם יוחזר לכם במלואו. בנוסף ייתכן שרק חלק מהסכום שהימרתם יושווה על ידי משתמש או מספר משתמשים וההפסד או הרווח יהיה ביחס לסכום שנכלל בהימור. היתר יוחזר לכם במלואו. חישבו היטב על היחס שאתם מזינים, הוא צריך להיות כזה שיניב לכם רווחים מצד אחד אך גם צריך להיות מידתי וכזה שימשוך אנשים אחרים להמר מולכם. לאחר שבחרתם את היחס הרצוי. לסיום לחצו על Submit.

9. העתיקו את הקוד. בחלון שנפתח תקבלו קוד אשר מכיל את כל פרטי ההימור שלכם. פשוט העתיקו את הקוד וחזרו לארנק ה CounterWallet שלכם. בארנק, בחרו באפשרות Betting בתפריט בצידו השמאלי של המסך ובחרו ב Make a bet. בתיבת הטקסט הדביקו את הקוד שקיבלנו מ Xbet.IO ולחצו Next.

10. בצעו את ההימור. עברו על פרטי ההימור שלכם, בדקו שאין טעויות ולחצו Bet. זהו ההימור שלכם בדרך. עכשיו רק נותר לקוות שהקבוצה שלכם תנצח (או תפסיד) ואתם תרוויחו. שימו לב שלוקח בדרך כלל קצת זמן להימור להתקבל ברשת. עד אז תוכלו לראות את פרטי הפעולה בפקודות הפתוחות שלכם (Pending) בארנק ה counterwallet בלחיצה על אייקון השעון בסרגל העליון בצידו השמאלי של המסך.

בהצלחה!

 

אזהרה חשובה

 • אתם מהמרים. אתם יודעים שזה מסוכן נכון? הימורים הם ממכרים ויכולים לגרום לכם להפסיד את כל כספכם. המרו בתבונה (אם יש דבר כזה) או אל תהמרו בכלל.
 • פרוטוקול ה XCP נמצא עדיין בפיתוח. המערכת רחוקה ממושלמת וייתכנו באגים ותקלות. קחו את הכול בחשבון.
 • תראו את תנאי השימוש באתר Xbet.IO – שלא תגידו אח”כ לא ידענו לא שמענו.
 • מדריך קצר זה בא לפרט רק את התהליך לביצוע הימור באתר Xbet.IO באמצעות שימוש בפרוטוקול XCP. זוהי אינה המלצה להמר ואם תעשו זאת אתם פועלים על דעתכם בלבד.
Top