• צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

 • אודות קריפטוביט

  קריפטוביט הינו אתר העוסק כולו בביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  קריפטוביט החל כפרויקט אישי והתפתח מבלוג קטן לאתר לימודי שלם ומקיף ולמקור המידע הטוב ביותר בישראל לביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  האתר נבנה תוך כדי מחשבה על אלו שרק הכירו את עולם המטבעות הדיגיטליים וזקוקים להדרכה מקיפה ועמוקה, אך בד-בבד נוגע גם בהיבטים הטכניים המורכבים ביותר של רשת הביטקוין.

  אתם מוזמנים להתחיל ללמוד עכשיו על הביטקוין ועל המטבעות הדיגיטליים ולהעניק לעצמכם יתרון פיננסי משמעותי על פני יותר מ 99% מאוכלוסיית העולם.
  המטבעות הדיגיטליים הם כאן בכדי להישאר והם צפויים לשנות מקצה לקצה את עולם הפיננסים והמסחר כפי שאנו מכירים אותו היום.

  לכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר בטופס הנ"ל או במייל:

  דוא"ל info@cryptobit.co.il

 •  
 •  
 • Home
 • /המדריך השלם לביטקוין ומטבעות דיגיטליים

המדריך השלם לביטקוין ומטבעות דיגיטליים

 
 

המדריך השלם לביטקוין ומטבעות דיגיטליים ילווה אתכם צעד צעד מהיסודות הבסיסיים ביותר ועד לשלבים המתקדמים ביותר בהבנת עולם הביטקוין והמטבעות הדיגיטליים. המדריך בנוי מעשרה פרקים אשר ילמדו אתכם כל מה שאתם צריכים ורוצים לדעת על הביטקוין. כל פרק יתמקד בנושא אחר העוסק ברשת הביטקוין. נלמד מהו הביטקוין ומהיכן הוא הגיע. נעשה את הצעדים הראשונים ונלמד כיצד להשיג ביטקוין ומה אפשר לעשות איתו. נלמד כיצד לאחסן ביטקוין על גבי סוגי הארנקים השונים ונלמד כיצד לאבטח בצורה נכונה את הביטקוין שלנו. בהמשך, נלמד על מטבעות דיגיטליים נוספים שנוצרו בעקבות הביטקוין ועל מטבעות הדור הבא המספקים הרחבה לפונקציונליות של רשת הביטקוין. נלמד כיצד לסחור בביטקוין בזירות מסחר למטבעות דיגיטליים וכיצד להמיר את הביטקוין למטבעות אחרים. בפרקים האחרונים במדריך נראה כיצד פועלת הרשת מאחורי הקלעים ונראה מה תפקידם של הכורים, כמו גם נלמד על סוגי החומרה הקיימים לכריית ביטקוין. לסיום נלמד על הפוטנציאל המהפכני של טכנולוגיית הבלוקצ’יין העומדת בבסיס הרשת ונראה מה צופן העתיד לשימושים השונים בטכנולוגיה הייחודית הזו. המדריך מכיל הסברים מפורטים, דוגמאות, תרשימים וקטעי וידאו אשר הוכנו במיוחד למדריך זה על מנת לספק הסבר מפורט ומעמיק לכל אלו המעוניינים ללמוד על הביטקוין ועל עולם המטבעות הדיגיטליים. המדריך מתחיל מהעקרונות הבסיסיים ביותר ובהגדרת המושגים הנדרשים להבנה של רשת הביטקוין. לא נדרש כל ידע מוקדם – כולם יכולים להצטרף.

 

פרקי המדריך

Top