• צור קשר

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה

 • אודות קריפטוביט

  קריפטוביט הינו אתר העוסק כולו בביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  קריפטוביט החל כפרויקט אישי והתפתח מבלוג קטן לאתר לימודי שלם ומקיף ולמקור המידע הטוב ביותר בישראל לביטקוין ומטבעות דיגיטליים.

  האתר נבנה תוך כדי מחשבה על אלו שרק הכירו את עולם המטבעות הדיגיטליים וזקוקים להדרכה מקיפה ועמוקה, אך בד-בבד נוגע גם בהיבטים הטכניים המורכבים ביותר של רשת הביטקוין.

  אתם מוזמנים להתחיל ללמוד עכשיו על הביטקוין ועל המטבעות הדיגיטליים ולהעניק לעצמכם יתרון פיננסי משמעותי על פני יותר מ 99% מאוכלוסיית העולם.
  המטבעות הדיגיטליים הם כאן בכדי להישאר והם צפויים לשנות מקצה לקצה את עולם הפיננסים והמסחר כפי שאנו מכירים אותו היום.

  לכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר בטופס הנ"ל או במייל:

  דוא"ל info@cryptobit.co.il

 •  
 •  
Synereo – הדור הבא של הרשתות החברתיות

Synereo – הדור הבא של הרשתות החברתיות

.

רבות דובר בעבר על ההשלכות הצפויות של זליגת טכנולוגיית הבלוקצ’יין לתחומים אחרים מאלו של המטבעות הדיגיטליים.
בין אם מדובר בשירות דואר אלקטרוני מבוזר, מערכת מבוזרת לניהול הצבעות או רישום זכויות יוצרים, אין ספק שטכנולוגיה זו עשויה לשפר ולייעל תחומים רבים בחיינו.

תחום אחד שכזה, התופס נתח נכבד מזמננו, צפוי אף הוא לעבור טלטלה רצינית בשנים הקרובות: הרשת החברתית.

[רק רגע… לא יודעים בכלל מה זה בלוקצ’יין? לא ממש מבינים מה הסיפור עם הביטקוין ושאר המטבעות הדיגיטליים? היכנסו למדריך השלם של קריפטוביט לביטקוין ולמטבעות דיגיטליים ותדעו כל מה שאתם צריכים לדעת]

רובנו טועים וחושבים שהעובדה שהיותם משתמשים נאמנים אשר דואגים לקיומו של שיח תרבותי ותוכן איכותי בפלטפורמות אלו, הופכת אותם ללקוחותיהן המחוזרים של הרשתות החברתיות ולעיתים אף מרגישים כשותפים אמיתיים למערכות ענק אלו. האמת רחוקה מאוד מכך.

אנחנו לא הלקוחות – אנחנו המוצר.

המהפכה הטכנולוגית שהביא איתו הביטקוין בדמות הבלוקצ’יין צפויה להעביר בעתיד הקרוב את הכח מהרשתות החברתיות לידהם של אלו אשר מניעים אותה בפועל – המשתמשים עצמם.
לאחרונה שמענו על קיומם של שני פרויקטים מעניינים ששואפים לעשות זאת בתחום אפליקציות המסרים החברתיים, (כגון Nxtty ו Gems), וכעת הגיע זמנן של הרשתות החברתיות.

הכירו את Synereo.

54434b388a625

Synereo היא רשת חברתית של הדור הבא אשר מעניקה למשתמש שליטה מלאה וישירה על אבטחתו, שמירה על זהותו וניהול מעורבותו בקהילה, כל זאת תוך כדי התייחסות מהותית לתשומת ליבו של המשתמש ותיגמולו באופן ישיר על פעילותו ברשת.

בואו ונראה מה זה בדיוק אומר.

כמשתמש ברשת החברתית, יוצרי Synereo מאמינים שזהותך הינה בעלת ערך רב. תחביבייך, סקרנותך, הרגליך ומערכות היחסים שלך, כל אלו מעניקים לך ערך ברשת.
המצב ברשתות החברתיות הקיימות הוא שפשוט מישהו אחר (בעל השליטה ברשת) מנצל את כל המידע היקר הזה לטובתו ומתרגם אותו לערך כספי עבורו. ומה איתך? כשזה נוגע לכסף אתה לא ממש חלק מהעניין.

אז איך Synereo מתכננת לשנות את כל זה?
ראשית הרשת העתידית תהיה חסרת שליטה ריכוזית. גם ליוצריה של הרשת לא תהיה שליטה עליה והם לא צפויים להינות מרווח כספי כתוצאה מפעילותה השוטפת. שנית, על ידי שימוש בפונקציות הצפנה אסימטריות Synereo תהיה מוגנת לחלוטין מפני ריגול ותעניק למשתמשיה פרטיות ואבטחה מקסימאלית. ב Synereo אתה הבעלים של המידע שלך ואתה חופשי להחליט מי רשאי ומי אינו רשאי לצפת בפרטי הפרופיל שלך או בתוכן שאתה מייצר. בנוסף, בגלל היותה רשת מבוזרת, Synereo איננה נסמכת על רשת האינטרנט הריכוזית ותוכל להמשיך להתקיים כל עוד משתמשיה ירצו בכך. לעולם לא תימצא ברשת נקודת כשל יחידה. ב Synereo מאמינים בחופש הביטוי, חשבון משתמש לעולם לא ייחסם או יוגבל. כל משתמש חופשי לבטא את עצמו בפני כל מי שיבחר לשמוע את מה שיש לו לומר. 

אך אפילו כל זה לא מספיק. על מנת שאתם, משתמשי הרשת, תוכלו באמת להינות מהערך שאתם מייצרים, ל Synereo יש מטבע ייחודי משלה שבאמצעותו תוכלו להיות מתוגמלים בצורה ראויה על התוכן שאתם מייצרים, מערכות היחסים שאתם בונים והקהילות בהן אתם מעורבים. המטבע, אשר נקרא AMP נועד על מנת להגביר את זרימת המידע ברשת ולהבליט תוכן מסויים בפני קהל משתמשים פוטנציאליים. 

54434ca7d5f8b

Amp


על ידי שימוש ב AMP כל משתמש יוכל “להגביר” הפוסטים שלו, הסטאטוסים, התמונות, אירועים שיצר וכו’. בהתאם לכמות ה AMP שינוצלו על ידי המשתמש כך הפרסום שלו יצבור יותר נראות בזרם המידע של חבריו ודרכם למשתמשי Synereo נוספים. 

מטבע בעל ערך פנימי

שימוש נוסף למטבעות ה AMP, וזה שגם יעניק להם את ערכם הפנימי נובע מהאפשרות של מפרסמים ברשת להשתמש ב AMP על מנת ליצור תוכן והודעות ממומנות ולהגיע ישירות לקהלי היעד הרצויים, זאת תוך התבססות על תחומי העניין של קהלי היעד שלהם ופעילותם ברשת. רובם של מטבעות ה AMP המשמשים לפרסום בזרם המידע שלך ישולמו לך ישירות.

סוף סוף ישנה דרך אמיתית להרוויח מהשתתפות ברשת ומהערך שאתם מייצרים בה. ככל שתשתתפו יותר, ככל שהרשת תכיר אותכם ואת תחומי העניין שלכם וככל שתהיה לכם יותר השפעה ברשת, כך תשומת הלב שלכם תהיה שווה יותר – ובהתאם התגמול הכספי שתקבלו. משתמשי Synereo הינם שותפים אמיתיים במערכת הפרסום ואינם משתמשים רק כפיונים בלוח משחק של מישהו אחר. כספי המפרסמים אינם נשארים בידיהם של מספר חברות גדולות אלא מועברים ישירות ללקוחות הפוטנציאליים ברחבי העולם כפיצוי על תשומת ליבם. לא רע אה?

זרימת המידע ב Synereo – איך להבטיח שזמנכם מנוצל כהלכה?

שמה של הרשת החדשה לא נבחר באקראי, Synereo פירושו:
לזרום = Rheo ביחד = Syn
והוא מבטא את שאיפתם של יוצרי המערכת לזרימה שיתופית של מידע בין השמתמשים על גבי הרשת.

הרעיון שעומד בבסיסו של תהליך זרימת המידע ברשת ותגמול המשתמשים בה מגיע ממודל חדשני המבוסס על גישת כלכלת הקשב. זוהי גישה המתייחסת לתשומת הלב האנושית כמשאב נדיר. המודל מבוסס על העקרונות הפיסיקליים של הזרם החשמלי ומיישם גם תובנות מאופן פעילותה ותפקודה של רשת הנוירונים במח האנושי. כל זאת על מנת ליצור מערכת ייחודית בה המידע זורם ליעדים אשר בהם ינוצל בצורה הטובה ביותר.

כמות המידע האדירה שקיימת היום ברשת האינטרנט גרמה לכך שדווקא הגורם המגביל בצריכת המידע הוא תשומת ליבו של המשתמש. כלכלת הקשב מיישמת תובנות מהמדע הקוגניטיבי ומתחום האינטליגנציה המלאכותית על מנת לאפשר לצרכני התוכן, יוצריו ומתווכיו אמצעי לניהול זרמי המידע בצורה הטובה ביותר

ב Synereo מתכוונים לתגמל משתמשים על איכות התוכן והמעורבות שלהם ברשת ובקהילה. ולצורך כך פרמטר נוסף נדרש. ה Reo.

54434dcaf1b7a

Reo

ה Reo הוא בעצם ציון שיש לכל משתמש ברשת ומהווה אינדיקציה ליכולתו לייצר תוכן הראוי לתשומת לב.
על ידי פרסומו של תוכן איכותי אשר יוערך על ידי אחרים, ציון ה Reo של המשתמש עולה. בעת מעורבותו של המשתמש בתוכנם של אחרים, ציון ה Reo שלו יכול להשפיע על הצורה בה התוכן שלהם יזרום ברחבי הרשת.

משתמשים בעלי ציון Reo גבוה צפויים להינות ממספר הטבות, בין היתר התוכן שלהם יקבל יותר חשיפה אורגנית, הם יקבלו יותר AMP בתמורת לתשומת ליבם ולתוכן שהם רואים יש סיכוי גבוה יותר להיות רלוונטי עבורם. ככל שיש למשתמש יותר Reo, כך תשומת ליבו שווה יותר, וכך עולה יותר לקבלה.

 

היציאה לחופשי

ב Synereo בהחלט מודעים לחסם העומד בפני יצירתה והפעלתה המוצלחת של רשת חברתית חדשה – אפילו כזו ששייכת לדור הבא של הרשתות החברתיות.

כדי להקל על פעולת המעבר ולהפוך אותה לחסרת מאמץ עבורכם, ב Synereo מתכוונים לייצר את כל הכלים הנדרשים כדי שתוכלו ליהנות מתהליך הגירה אוטומטי ופשוט שיאפשר לכם להעביר את כל המידע החברתי שלכם והיסטוריית הרשת – או כל חלק ממנה שתרצה – ל Synereo. ולא רק זה, אלו מכם אשר יבחרו להגר לרשת החדשה גם יתוגמלו בהתאם.

Synereo מספקת הבטחות וציפיות גבוהות, האם תוכל לעמוד בהן? את זה נגלה בהמשך הדרך. אדריכלי הרשת מנהלים כעת שיחות עם מספר נציגים של פרויקטים מובילים בעולם הקריפטו על מנת להחליט האם ניתן לרקום שיתוף פעולה כלשהוא ביצירתה של המערכת. בצוות הפיתוח של Synereo מודעים לגודל האתגר הטכנולוגי ומודים כי על מנת להגשים את יעדם, הם יידרשו להמציא ולחדש טכנולוגית. עם זאת, כבר היום מרבית הטכנולוגיה הנדרשת ליצירת בסיס הפלטפורמה קיים והם מאמינים כי הסיכון הטכנולוגי הינו מזערי. כמו כן, ישנן מספר תוכניות מגירה לצורך בנייתה של Synereo במידה והצוות יאלץ לבנות את המערכת באמצעות טכנולוגיות מורכבות פחות. 

יוצרי הרשת מביאים איתם לא מעט גאווה ישראלית. בין המייסדים של Synereo ניתן למצוא את דור קונפורטי, פעיל ביטקוין מוכר בקהילת הביטקוין הישראלית, וחברים נוספים כגון: יובל אדם, דניאל אסטרדה, אריאל הורוביץ ואנדרסון מק’קצאון.

כדי ללמוד עוד על הפרויקט המרתק הזה ולדעת כיצד גם אתם יכולים להפוך לחלק מ Synereo אתם מוזמנים להיכנס ל Synereo.com.

 קריפטוביטאהבתם את הכתבה? אתם מוזמנים לעשות לייק לדף הפייסבוק של קריפטוביט 

twitter-48x48 אתם גם מוזמנים לעקוב אחרי בטוויטר לקבלת עידכונים שוטפים.

 

.

Top